Jdi na obsah Jdi na menu

Aktualizace

Po několika přípomínkách jsem se rozhodl trochu zpřehlednit stránky tím, že zde budu návštěvníky stránek informovat o tom, kde jsem přidával fotky , nebo co jsem kde upravoval.  Doufám že Vám to pomůže při hledání a nebudete se muset probírat spoustou fotek, které jste už viděli při předchozí návštěvě. Bude zde uveden datum a názvy rubrik, takže Vám to doufám pomůže při prohlížení.

5.8. 2018 - Tak je po dovolené. Trochu jsem cestoval a při tom jsem nafotil několik vozidel, budov,mostů a zařízení. Dokončil jsem model vrátnice k fabrice Jawa, takže se můžete podívat. Další aktualizace bude, až přestanou ty nesnesitelný vedra...mějte se hezky a přežijte ty hrozné teploty ve zdraví.

3.6. 2018 - Dokončil jsem model další, velké, tovární haly pro fabriku Jawa. taky jsem přidal několik fotek vozidel a budov....teď se budu asi víc věnovat výletům, takže modelů moc do podzimu nebude....přeju všem hezký den

4.5. 2018 - Tak jsem zase přidal na stránky několik fotek. Kamarád Radek Češpiva mě poslal fotky z jeho kolejiště, takže si je můžete prohlédnout v rubrice modely. Nafotil jsem několik budov, vozidel a zařízení, takže ty najdete v rubrice ,,Skutečná železnice,, a nakonec jsem dodal i několik fotek nových model...nádraží Ostroměř a Hořice v Podkrkonoší - obě ve velikosti TT. Tak zatím se mějte hezky přátelé

30.3. 2018 - Konečně jsem zase trochu aktualizoval. V rubrice modely domečků jsem přidal několik modelů. Asi největší je model továrny Jawa ve velikosti H0. Také jsem dodal několik fotek vozidel, staveb a zařízení. nemám moc času, tak vše,co budu přidávat pak shrnu v jedné aktualizaci....děkuji za pochopení a přeju všem hezký den.

29.10. 2017 - Tak jsem se zase jednou utrhnul a provedl jsem aktualizaci. Najdete nové fotky vozidel, staveb, mostů, zařízení i modelů. Fotky modelů jsem dával hlavně do rubriky průmyslové stavby, nádraží a obytné domy. Několik fotek je i ze stavby modelů. Venku už je sychravé počasí, tak doufám, že modely budou přibývat. Zatím se mějte hezky přátelé.

14.8. 2017 - Byla dovolená, takže jsem stihnul jen jeden model vodojemu ve velikosti TT. Jinak jsem cestoval, takže v rubrice Výlety najdete fotky třeba z úzkorozchodné železnice Zittau nebo obrázky z depozitáře Národního technické muzea...no a k tomu pár fotek budov, vozidel, zařízení a strojů. Model vodojemu je v rubrice Moje modely...přeju hezký den a zbytek léta.

29.7. 2017 - Je léto, doba dovolených a já samozřejmě taky odpočívám. Byl jsem se podívat v Holandsku, takže v rubrice ,,Výlety,, najdete fotky z holandských železnic, přidal jsem několik fotek budov a vozidel, ale momentálně je to zatím vše.....fotky modelů budou až po dovolené. Přeju Vám přátelé, abyste si užili léto, vyrazili někam na pěknou dovolenou, aby bylo v zimě na co vzpomínat.

1.7. 2017 - Dnes jsem na stránky přidal několik fotografií vozidel,modelu ve výstavbě a do složky obytné domy jsem vložil fotky dalšího modelu. Jedná se o hotel Bisport v Týnci nad Sázavou....tak zatím mějte hezký den přátelé.

17.6. 2017 - Přidal jsem několik fotek do rubrik ,,Stavba modelů,, .....Skutečná vozidla....a Budovy....v rubrice stavba modelů jsou fotky nově stavěného hotelu Bisport v Týnci nad Sázavou

7.5. 2017 - Zdravím Vás přátelé. Dlouho jsem stránky neaktualizoval, protože jsem řešil jisté životní starosti a problémy, ale už je vše v pořádku a tak jsem se dal do práce. Upravil jsem složky o modelech, takže v každé rubrice najdete modely rozdělené na velikost TT a velikost H0. Přidal jsem i několik fotek modelů a vyměnil jsem hodně fotek v rubrice skutečné železnice. U některých  složek nemám ještě hotový překlad, tak prosím návštěvníky z jiných zemí o trpělivost - vše přeložím, ale nemám už tolik času jako dříve, takže to bude chvilku trvat. Všem Vám děkuji za to, že jste zachovali mým stránkám věrnost - už registruji víc než 500 000 zobrazení a stále návštěvy přibývají.....je to pro mě závazné a slibuji, že se budu snažit stránky aktualizovat častěji než dodnes. Zatím se s Vami loučím a ještě jednou mnohokrát děkuji za Váš zájem.

21.5. 2015 - Tak jsem dnes dodělal jeden rest z minulosti. Nádraží, které jsem sliboval docela dlouho jsem konečně vyrobil a najdete ho v rubrice,, Modely H0,, Také jsem na stránky přidal foto nádražní budovy Telnice, která se mi moc líbí, tak se nezapomeňte podívat do rubriky ,,Budovy,, To je zatím vše. Mějte hezký víkend přátelé

7.5. 2015 - Tak jsem tu s další aktualizací. Do rubriky ,,Modely H0,, jsem přidal fotky dvou modelů. Jeden je jakýsi obytný drážní dům a druhý model představuje skladiště s atypickou střechou. Měl jsem k tomu málo fotek skutečných staveb, takže jsem si musel pomáhat svojí fantazií, ale snad se to povedlo a modely jsou si podobné se skutečností. Další stavby budou nádraží Velké Březno a městský úřad v Týnci nad Sázavou.

10.4. 2015 - Zdravím Vás přátelé. Tak jsem se konečně donutil k další aktualizaci. Vyrobil jsem dva modely ve velikosti H0. Jeden představuje administrativní budovu a druhá je strážní domek - obě stavby ve skutečnosti najdete ve stanici Týnec nad Sázavou. Také jsem se toulal po kolejích, takže v rubrice ,,Skutečná železnice,, najdete fotky dalších budov, zařízení, mostů a vozidel. To je zatím vše. Přeju hezký víkend

10.2. 2015 - Zdravím Vás přátelé. Dlouho jsem na stránky nic nepřidával, protože i já byl skolen chřipkou a hlavně se mi rozbil fotoaparát, takže nebylo čím fotit. No ale snad jsem všechny problémy vyřešil a jeden model vodojemu ve velikosti H0 už je na stránkách. Doufejme, že mi zdraví dovolí zase tvořit a modely budou přibývat. Zatím mějte hezký den.

26.12. 2014 - Do rubriky ,,Modely H0,, jsem přidal fotky dalšího modelu. Je to skladiště  a zřejmě to bude taky poslední model, který jsem vyrobil v tomto roce.
Rád bych Vám všem popřál v Novém roce vše nejlepší, pevné zdraví a samozřejmě hodně radostí s modelovou železnicí. Tak nashledanou v roce 2015.

23.11. 2014 - Tak mám zase hotový jeden model ve velikosti H0. Tentokrát jsem stavěl model stavědla ve stanici Týnec nad Sázavou. Posuďte sami, jestli se mi to povedlo. Stanoviště obsluhy stavědla má vnitřní vybavení a samozřejmě i zabudované osvětlení. Také jsem přidal na stránky několik fotek lokomotiv a budov, tak snad to bude někoho zajímat. Zatím přeju všem hezký zbytek víkendu

18.11. 2014 - Další model je hotový. Tentokrát je to nádražní budova stanice Týnec nad Sázavou ve velikosti H0. Zadní strana budovy je sice trochu pozměněná, protože jsem musel vynechat malý přístavek z důvodu ušetření prostoru na kolejišti, ale jinak se model docela povedl. K tomuto modelu budu ještě vyrábět modely dalších budov v této stanici. Stavědlo s přístavkem, skladiště, váha a další trochu modernější budova jakéhosi úřadu. Fotky pak samozřejmě najdete zase na stránkách. Fotky modelu nádraží Týnec nad Sázavou najdete v rubrice ,,Modely H0,,. Zatím přeju všem hezký večer.

27.10. 2014 - Na stránkách najdete fotky dalšího modelu - tentokrát je to strážní domek na podezdívce. Na modelu uvidíte některé části, které by neměli být vidět, ale je to proto, že model bude vložen do svahu na kopci, takže to , co nemá být vidět se schová pod terénem kolejiště. Fotky najdete v rubrice ,,Stavědla a strážní domky,,.Přeju všem návštěvníkům hezký den.

18.10. 2014 - Do rubriky,,Moje modely na kolejišti,, jsem vložil několik fotek nádražních budov, které jsem stavěl . Ještě sice nejsou pořádně usazeny a zapracovány do krajiny, ale už to vypadá docela dobře. Také jsem dokončil model naftového zbrojení. Fotky najdete v rubrice ,,Ostatní stavby,, Zatím vám všem přeju hezký zbytek víkendu.

12.10. 2014 - Mám hotový další model. Tentokrát je to další traťová distanc, ale musel jsem ji pro potřebu zákazníka postavit do tvaru písmene ,,L,, .Celá stavba obsahuje administrativní budovu se skladem v přízemí, budovu pro dělníky, skladiště a kovárnu. Tak snad se bude zákazníkovi líbit. Fotky modelu najdete v rubrice,,Ostatní modely,,. Další model, který budu stavět je strážní domek a naftové zbrojení.

30.9. 2014 - Zdravím Vás přátelé. Tak mám hotové další dva modely. Tentokrát jsem stavěl dvě skladiště. Jedno je bez nakládací rampy, protože tu už má zákazník na kolejišti a chtěl tam mít skladiště a druhé skladiště je mnohem větší a samozřejmě s nakládací rampou. Fotky modelů najdete v rubrice ,,Skladiště,WC a boudy,,. Teď budu stavět traťovku s dvorem, takže až bude hotovo, dám se zase nějaké ty fotky. Mějte hezký den.

20.9. 2014 - Tak jsem se konečně dal zase do práce a postavil jsem hned čtyři stavědla. Všechny modely najdete v rubrice,,Modely domečků,, ve složce ,,Stavědla a strážní domky,, Také jsem se byl podívat v muzeu Lužná u Rakovníka a v rubrice ,,Výlety,, najdete několik fotek z tohoto výletu. Momentálně plánuji stavbu traťovky, skladiště a mám za úkol postavit srub nebo chatu - tak uvidíme, jak se to povede. Zatím přeju hezký víkend.

14.8. 2014 - Zdravím Vás přátelé. Přináším další aktualizaci, ale nepostavil jsem žádný model. Rozhodl jsem se konečně vyrazit trochu po českých kolejích a něco nafotit a hlavně - odpočinout si od modelování. Stavbu modelů plánuji až v září. Takže co je nového? V rubrice ,,Skutečná železnice,, najdete nové fotky skoro ve všech složkách. Něco jsem nafotil teď a některé fotky už tu dlouho schovávám, takže koho zajímají stavby, vozidla, zařízení a jiné takové věci, může se podívat. Příště už snad bude i nějaký model. Zatím si užívejte teplé dny.

18.5. 2014 - Zdravím Vás přátelé. Máme tu další malou aktualizaci a v ní si dovolím představit budovu nocležny ve stanici Čáslav. Těch modelů  budov z tohoto nádraží určitě bude víc. Venku prší, takže jdu zase modelovat. Mějte hezký, ikdyž deštivý den.

27.4. 2014 - Zdravím všechny návštěvníky těchto stránek. Dodělal jsem další model nádražní budovy. Nádraží se jmenuje Blahovice a je dělané tak trochu ve stylu nádraží Moldava v Krušných horách. Není to kopie toho nádraží, jen jsem se nechal touto budovou inspirovat. Taky jsem navštívil opět Děčín a tak ve složce ,,Skutečná železnice,, najdete pár fotek vozidel, které jsem potkal a samozřejmě vyfotil. Další model, který by teď měl přijít na řadu je stará drážní nocležna, která stojí ve stanici Čáslav, ale určitě se budu snažit vyrábět zároveň i jiné, trochu menší modely, tak uvidíme, jak se bude dařit. Zatím všem přeju hezký zbytek víkendu.

29.3.02014 - Tak jsem tu z další aktualizací. Dokončil jsem modely dvou věžových stavědel. Na fotky modelů se můžete podívat v rubrice ,, Stavědla a strážní domky. Venku je moc hezky, takže já jdu na procházku. Hezký den.

8.3. 2014 - Zdravím všechny návštěvníky mých stránek. Mám hotový další model. Tentokrát je to drážní vodojem s přístavbou a skladiště ve velikosti H0. Fotky najdete ve složce ,, Modely H0,, a já jdu zase vyrábět věžová stavědla. Fotky samozřejmě vystavím. Přeju všem hezký den.

23.2. 2014 - Mám hotový další model nádraží ve velikosti TT. Tentokrát je to nádraží s názvem Raštice. Bohužel jak se říká - když chceš o něco přijít, tak to půjč - to se mi právě stalo. Půjčil jsem fotoaparát a byl vrácen s poškozenou optikou, takže když chci vyfotit model z dálky, fotoaparát odmítá zaostřovat, takže ta kvalita fotek není moc dobrá, ale model si odveze zákazník a tak jsem to zkusil nafotit aspoň takhle.  Až si koupím jiný , budu určitě pokračovat v zásobování stránek dalšíma fotkama. Zatím mějte všichni hezký zbytek víkendu.

2.2. 2014 - Poslední dobou jsem chytil nějaký záchvat pracovitosti, takže je hotový další model. Tentokrát jsem se pokusil napodobit budovu výtopny ve stanici Třemošnice. Tak snad se model bude líbit. Přeju hezký den.

30.1. 2014 - Tak jsem tu s další aktualizací. Dodělal jsem další nádraží - tentokrát je to nádraží Třemošnice. Po tomto modelu budu dělat ještě budovu výtopny ve stajné stanici a vodárnu. taky tu mám rozdělané ještě jedno pěkné nádraží a počítá se s vodárnou ve velikosti H0, ale to podle toho, jak bude čas. Zatím mějte hezký den.

24.1. 2014 - Tak je tu další aktualizace. Dodělal jsem model malého nádraží, podle staniční budovy Zásmuky. Z důvodu usazení modelu na modul jsem musel postavit skladiště z opačné strany, ale i tak se model docela povedl. Další modely, které teď budu stavět je nádraží Třemošnice a ze stejné stanice budu stavět i výtopnu a vodárnu.

1.1. 2014 - Nejdříve bych rád všem popřál vše nejlepší v Novém roce 2014, hodně štěstí, pevné zdraví a spoustu radostí s modelovou i skutečnou železnicí.

Hned první den v roce jsem se rozhodl pro aktualizaci, protože je toho docela dost. V rubrice ,,Výlety,, najdete takovou malou reportáž s posledního parního víkendu v Lužné, dále v rubrice,, Moje modely na kolejišti,, jsem přidal obrázky továrny, kterou modeláři z Velkého Meziříčí už zapracovali do krajiny, v rubrice,, Modely ve výstavbě,, jsou nové fotky ze stavby sušičky na písek a nakonec fotky hotového modelu sušičky na písek, která stojí v depu Pardubice, najdete v rubrice,,Ostatní modely,, . Dovolím si ještě upozornit, že pískovací věž k té sušičce se vyrábí díky několika modelářům jako leptaná stavebnice ve velikosti TT a ve velikosti N a můžete si ji zakoupit v N-šopíku na stránkách Honzíkovy vláčky.

To je zatím asi všechno co jsem Vám dnes chtěl ukázat. Doufám že další aktualizace na sebe nenechá tak dlouho čekat, jako tahle

Tak vzhůru do Nového roku.

16.12. 2013 - Tak jsem se konečně donutil k další aktualizaci. Moc času na modelování není, ale dokončil jsem model nádražní budovy Hluboká nad Vltavou ve velikosti H0. Fotky modelu najdete v rubrice ,,Modely ve velikosti H0,,. V současné době mám ještě rozpracované modely budov k pískovací věži a zauhlování, tak snad budou brzo další fotky.  Všem Vám přeju příjemné prožití Vánošních svátků a v Novém roce jen to nejlepší a hodně příjemných zážitků s modelovou železnicí.

28.9. 2013 - Tak jsem se pustil do stavby nádražní budovy Hluboká nad Vltavou ve velikosti H0. Fotky ze stavby najdete v rubrice ,,Modely ve výstavbě,, . Zároveň jsem začal stavět ještě budovy kolem pískovací věže v depu Pardubice ve velikosti TT a další stavby budou nádraží Týnec nad Sázavou a Velké Březno - vše ve velikosti H0. Fotky budu postupně doplňovat jak stavba bude pokračovat. Jinak si dovolím upozornit, že mám ještě na prodej dva vodojemy ve velikosti TT, takže kdo bude mít zájem, ať se ozve na e-mail. Zatím mějte všichni hezký víkend.

18.9. 2013 - Zdravím všechny návštěvníky mých stránek. Tak je tu další aktualizace. Do složky ,,Skutečná železnice jsem doplnil několik fotek lokomotiv, budov, mostů a zařízení. Trochu jsem přes léto cestoval, takže jsem samozřejmě nemohl nechat bez povšimnutí některé věci.
Také jsem slíbil několik modelů, které dám do volného prodeje, takže jsem vyrobil několik vodojemů a kdo bude mít zájem si nějaký koupit, najde  tyto modely v nové rubrice s názvem ,,MODELY NA PRODEJ,,
Najdete tam foto všech vodojemů, které tu mám na prodej i s cenou. Všechny  nabízené modely jsou ve velikosti TT.
To je zatím všechno. Všem přeju hezký den.

12.9. 2013 - Přeju všem hezký, ikdyž trochu deštivý den. Nedávno se mi po dlouhé době ozval Radek Češpiva a poslal mi pár fotek ze svého kolejiště, se kterým jsem Vás seznamoval v rubrice ,,Modely,, Poslal jen pár fotek, ale slíbil, že pošle další, tak jsem zatím těch pár obrázků přidal do složky a jak bude něco nového, okamžitě dám vědět, protože Radkovo kolejiště je opravdu nádherné.
Taky jsem se tu dal do výroby vodojemů ve velikosti TT. Bude jich 5 a budou volně k prodeji. Zatím ještě nedodělané modely můžete vidět v rubrice ,,Modely ve výstavbě,, Jakmile budou modely hotové, vystavím fotky na stránkách s popisem a samozřejmě i s cenou. Tak zatím ahoj.

30.7. 2013 - Zdravím Vás přátelé. Po delší době, kdy jsem byl nucen řešit jisté prolémy mám pro Vás další aktualizaci. Moc toho není, ale jsem rád, že jsem zvládnul aspoň tohle. Takže co je nového? V rubrice Skutečná železnice najdete pár nových fotek vozidel. Taky jsem navštívil svého kamaráda miloše, takže jsem u něj nafotil na kolejišti pár fotek a ty najdete v rubrice Vláčky Milše Kostrece. V muzeu Lužná u Rakovníka se konal další parní víkend, takže jsem tam byl a nafotil jsem několik zahraničních parních lokomotiv. Určitě se Vám bude líbit parní lokomotiva řady 310.23 Hrboun. No a co se modelů týče, tak jsem měl takovou milou povinnost udělat radost svému kamarádovi, který chtěl postavit model strážního domku, ve kterém žili jeho rodiče a ke kterému má dodnes velmi vřelý vztah, takže v rubrice Modely H0 najdete fotky toho modelu. Je to takové dioráma, tak snad se bude líbit i Vám. Tak zatím všem přeju hezké léto, užívejte si sluníčka a jak bude něco nového, tak se zase ozvu.

27.4. 2013 - Dnes jsem konečně splnil svůj slib, že na stránkách ukážu, jak dělám opadanou omítku. Složku o tom jak to dělám najdete v rubrice,,Nápady a návody,,
Taky jsem postavil dva strážní domky a jejich fotky najdete v rubrice,,Stavědla a strážní domky,, Tak a teď budu celý zbytek víkendu jen odpočívat. Přeju hezký den.

21.4. 2013 - Tak model autodílny je hotový a fotky najdete v rubrice ,, Průmyslové a hospodářské stavby,, No a teď se snad konečně dostanu k tomu, abych nafotil a ukázal jak dělám tu opadanou omítku. Asi za tím účelem postavím nějaký strážní domek, na kterém to ukážu. Teď si ale udělám kafe a trochu si odpočinu. Tak zatím ahoj a mějte hezký víkend.

19.4. 2013 - Začal jsem stavět tu slibovanou autodílnu i s hospodářskou budovou, takže pár fotek ze stavby modelu už můžete shlédnout na stránkách v rubrice,,Modely ve výstavbě,,.Za chvilku bude půlnoc, takže se jdu vyspat, abych mohl zítra zase pokračovat a zásobovat stránky něčím novým. Tak dobrou noc.

14.4. 2013 - Dokončil jsem domovní bloky do tovární ulice. Fotky posledního domu a celé ulice najdete v rubrice,,Obytné domy,,.Jsem zvědavý, jak to pak celé bude vypadat na kolejišti. No a teď ještě budu stavět autodílnu a taky jsem slíbil, že ukážu, jak dělám opadanou omítku, tak snad už se konečně bude čas to celé nafotit a vystavit na stránkách. Zatím přeju hezký den.

6.4. 2013 - No a jak jsem slíbil, tak jsem se pustil do výroby druhé poloviny domovního bloku do Tovární ulice. V rubrice ,,Modely ve výstavbě,, už jsou první fotky ze stavby a další budu zase postupně přidávat. Taky jsem byl jako každý rok se svým autíčkem na garanční prohlídce v Děčíně, takže jsem tam vyfotil zase pár věcí, které najdete v rubrice,,Skutečná železnice,,.Taky jsem se tu probíral materiálem na stavbu domečků a některé věci, kterých mám hodně jsem se rozhodl prodat. Jsou to jen laserem vyřezávaná okna a dveře, tak kdybyste měl někdo zájem, podívejte se do rubriky ,,Na prodej,,kterou najdete na titulní stránce..Užívejte si víkendu a já jdu zase pracovat.

27.3. 2013 - Tak už mám hotovou první polovinu dalšího domovního bloku do tovární ulice. Fotky modelu najdete v rubrice ,,Obytné domy,,.No a samozřejmě budu přidávat další fotky ze stavby druhé poloviny domovního bloku do rubriky ,,Modely ve výstavbě,,. Tak zatím nashledanou u dalšího modelu

17.3. 2013 - Konečně už jsem se pustil do výroby druhého domovního bloku do tovární ulice. Zatím z tohoto modelu najdete jen tři fotky v rubrice,, Modely ve výstavbě,, ale určitě zase budu postupně fotky přidávat. Moc času poslední dobou není, ale snažím modelovat se jak to jen jde.Tak zatím přeju hezký den.

26.2.2013 - Dokončil jsem model obytných domů do tovární ulice. Pro tyto domy jsem vytvořil novou rubriku s názvem ,,Obytné domy,,. Samozřejmě budu stavět ještě jeden blok takových domů a v budoucnu určitě postavím i nějaké jiné rodinné domy. Ulice je dlouhá 1 metr, takže teď přijde na řadu blok domů ve tvaru písmene U. Na jednom z domečků jsem dělal i opadanou omítku a jelikož se to kamarádům líbí, tak se pokusím nafotit způsob, jak jsem to dělal a dám obrázky s popisem na stránky do složky ,, Nápady a návody,, Snad se to někomu bude hodit. Zatím přeju všem hezký den.

5.2. 2013 - Dnes jsem na stránky přidal do rubriky,,Moje modely na kolejišti,, fotku autodílny, která stojí ve vojenském autoparku. Taky jsem začal pracovat na domech do tovární ulice. Bude jich samozřejmě víc, ale zatím jsem do rubriky,,Modely ve výstavbě,, přidal fotky toho domu, kde budou i obchody. Fotky dalších domů budu postupně přidávat. Tak zatím ahoj.

17.1. 2013 - Tak jsem dokončil model sila se skladištěm, který stojí ve skutečnosti ve stanici Bechyně. Model je ve velikosti H0 a fotky hotového modelu najdete v rubrice,,Modely ve velikosti H0. Doufám, že Petr, pro kterého jsem model stavěl mi brzo pošle fotky, jak model zapracoval do krajiny. Tak zatím mějte hezký den přátelé.

15.1.2013 - Dnes jsem jen trochu roztřídil fotografie do jiných rubrik. Jak si asi každý všiml, tak moje modely jsou většinou ve velikosti TT. Zatím jsem postavil jen jeden model ve velikosti H0, ale tento rok to vypadá na mnohem víc modelů v této velikosti, takže jsem se rozhodl pro modely H0 vytvořit samostatnou rubriku. Zatím je zde jen několik malých modelů, ale koncem týdne přibude model budovy sila a skladiště , které stojí ve stanici Bechyně. Dál mám v plánu stavět nádraží Velké Březno, strážní domek a možná ještě nádraží Bechyně, ale to až podle toho, jak bude čas. Tak uvidíme co stihnu. Zatím všem přeju hezký den.

10.1.2013 - Pomalu nám přibývají fotky ze stavby sila v Bechyni. I dnes jsem jich pár přidal, protože už mám model nabarvený. Zbývá dodělat na zadní rampě dvoje vrata, okapy a na budově sila střechu. Jakmile bude model hotový tak samozřejmě vystavím fotky finálního výrobku. Zatím přeju hezký den.